arrow-left-lightarrow-leftarrow-right-lightarrow-rightarrow-thin-left arrow-thin-right browser-search cup heart indicator laptop layers layout-4boxes layout-sideleft mail-heart mail map-pin mixer mouse nav paintbucket pencil-ruler phone picture play video
Patrycja Piastowska

Klaudia

  • Klient: Klaudia
  • Make-up: Makijaż Ślubny

Makijaż ślubny, to jeden z najtrudniejszych rodzajów makijażu. Łączy w sobie cechy makijażu dziennego i wieczorowego oraz musi wyglądać dobrze na zdjęciach. Ponadto musi być idealnie dopasowany do potrzeb Panny Młodej, aby w tym dniu czuła się pięknie i komfortowo.

Ostatnio pod moje pędzle trafiła Klaudia, tegoroczna maturzystka. W makijażu postawiłyśmy przede wszystkim na przykrycie niedoskonałości oraz podkreślenie pięknej tęczówki. Na twarz nałożyłam mój ulubiony podkład do zadań specjanych - Estee Luder Double Wear, który zmieszałam z Clarins Extra Firming nadając nieco lekkości.

Do podkreślenia przepięknych oczu Klaudii użyłam, jednej z moich ulubionych palet- Sultry od Anastasii Beverly Hills dopełnaiając pigmentem Tac od Mac Cosmetics. Całość idealnie dopełnia pomadka w odcieniu 727 od Eveline.